Baronet Superb

Kategória: Nezname
 10Baronet Superb undressed

Rada De Luxe

Pružiny matraca
Pružiny s hrúbkou 1,52 mm, priemer 54 mm všité do jednotlivých plátených taštičiek a ručne formované do tvaru včelieho plástu. Zhotovený z dvoch vrstiev pružín. ± 553 pružín/m2

Bočná strana matraca
21cm vysoký matrac s dvomi vrstvami ručného bočného šitia. Osem horizontálnych úchytov od veľkosti King Size a vyššie. Vetracie otvory po všetkých stranách. Hrany rohov sú vyplnené ochrannou vlnou, sú ručne oblemované.

Výplň matraca
Konské vlasy pokryté vrstvou husto tkanej nepriepustnej bavlnenej látky. 1000g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny.  Potiahnuté najjemnejšou látkou belgickej kvality podľa vášho výberu z kolekcie spoločnosti Vi-Spring. Ručne zdobené vlnenými gombíkmi.

Konštrukcia lôžka
Lôžko sa skladá z 600* ručne ukladaných pružín umiestnených v plátených taštičkách. Pružiny sú vsadené do rámu z masívneho dreva. Rám je vytvorený pomocou skrutiek a lepidla, je obalený izolačnou vatou a plátnom, aby sa tak zvýšila jeho ochrana. 

Výplň lôžka
1 200g/m2 prírodných kokosových vlákien prekrýva 1 200g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny. Potiahnuté vami zvolenou látkou tej najjemnejšej kvality z kolekcie Vi-Spring. Ručne zdobené plstenými gombíkmi.

*Vypočítané na základe rozmeru 150cm x 200cm

 

5741 baronet superb mattress base core

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.