Herald Superb

Kategória: Nezname
 herald superb-undressed-bg

Rada Prestige

Pružiny matraca

Pružiny s hrúbkou 1,42 mm, priemer 51 mm, všité do jednotlivých plátených taštičiek a ručne formované do tvaru včelieho plástu. Zhotovený z dvoch vrstiev pružín. ± 492 pružín/m2

Bočná strana matraca

21cm vysoký matrac s dvomi vrstvami ručného bočného šitia. Osem horizontálnych úchytov od veľkosti King Size a vyššie. Vetracie otvory po všetkých stranách. Hrany rohov sú vyplnené ochrannou vlnou, sú ručne oblemované.

Výplň matraca

1000g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny, 1200g/m2 ručne česané konské vlasy, vrstva husto tkanej nepriepustnej bavlnenej látky. Vrstva 1200g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny. Potiahnuté najjemnejšou látkou belgickej kvality podľa vášho výberu z kolekcie spoločnosti Vi-Spring. Ručne zdobené plstenými gombíkmi.

Konštrukcia lôžka

Lôžko sa skladá z 950* ručne ukladaných pružín umiestnených v plátených taštičkách. Pružiny sú vsadené do rámu z madívneho dreva. Rám je vytvorený pomocou skrutiek a lepidla, je obalený izolačnou vatou a plátnom, aby sa tak zvýšila jeho ochrana.

Výplň lôžka

1 200g/m2 prírodných kokosových vlákien prekrýva 1 200g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny. Potiahnuté vami zvolenou látkou tej najjemnejšej kvality z kolekcie Vi-Spring. Ručne zdobené plstenými gombíkmi.

*Vypočítané na základe rozmeru 150cm x 200cm

herald superb-mattress-cross

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.