Magnificence

Kategória: Nezname
 5707 magnificence-undressed

Rada Viceroy

Pružiny matraca

Pružiny s hrúbkou 1,32 mm, priemer 49 mm všité do jednotlivých plátených taštičiek a ručne formované do tvaru včelieho plástu. Zhotovený z dvoch vrstiev pružín. ± 937 pružín/m2

Bočná strana matraca

25cm vysoký matrac s piatimi vrstvami ručného bočného šitia. Osem horizontálnych úchytov od veľkosti King Size a vyššie. Vetracie otvory po všetkých stranách. Hrany rohov sú vyplnené kokosovým vláknom a vlnou, sú ručne oblemované.

Výplň matraca

900g/m2 pravá ovčia vlna a bavlna zo Shetlandských ostrovov, 610g/m2 ručne česané konské vlasy, husto tkaná nepriepustná bavlnená látka. Vrstva 200g/m2 kašmíru, 200g/m2 mohéru a 600g/m2 ručne česanej pravej ovčej vlny a bavlny zo Shetlandských ostrovov. Potiahnuté najjemnejšou látkou belgickej kvality podľa vášho výberu z kolekcie spoločnosti Vi-Spring. Ručne zdobené vlnenými gombíkmi.

Konštrukcia lôžka

Lôžko pozostáva z dvoch vrstiev pružín. Vyššia vrstva sa skladá z 1410* ručne ukladaných pružín umiestnených v plátených taštičkách. Spodnú vrstvu vytvára 600* vysoko odolných taštičkových pružín. Pružiny sú vsadené do rámu z masívneho dreva. Rám je vytvorený pomocou skutiek a lepidla, je obalený izolačnou vatou a plátnom, aby sa tak zvýšila jeho ochrana.

Výplň lôžka

1 200g/m2 konských vlasov prekrýva 1 200g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny. Potiahnuté vami zvolenou látkou tej najjemnejšej kvality z kolekcie Vi-Spring. Ručne zdobené vlnenými gombíkmi.

*Vypočítané na základe rozmeru 150cm x 200cm

 

5713 magnificence-mattress-base-core

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.