Regal Superb

Kategória: Nezname
 regal superb-undressed-bg

Rada Prestige

Pružiny matraca
Pružiny s hrúbkou 1,28 mm, priemer 48 mm, všité do jednotlivých plátených taštičiek a ručne formované do tvaru včelieho plástu. Zhotovený z dvoch vrstiev pružín. ± 573 pružín/m2

Bočná strana matraca
21cm vysoký matrac s tromi vrstvami ručného bočného šitia. Osem horizontálnych úchytov od veľkosti King Size a vyššie. Vetracie otvory po všetkých stranách. Hrany rohov sú vyplnené ochrannou vlnou, sú ručne oblemované.

Výplň matraca
1000g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny, 1200g/m2 ručne česané konské vlasy zmiešané s britskou ovčou vlnou, vrstva husto tkanej bavlnenej látky. Vrstva 900g/m2 zmesi pravej ovčej vlny a bavlny zo Shetlandských ostrovov. Potiahnuté najjemnejšou látkou belgickej kvality podľa vášho výberu z kolekcie spoločnosti Vi-Spring. Ručne zdobené plstenými gombíkmi.

Konštrukcia lôžka
Lôžko pozostáva sa skladá z 950* ručne ukladaných pružín umiestnených v plátených taštičkách. Pružiny sú vsadené do rámu z masívneho dreva. Rám je vytvorený pomocou skrutiek a lepidla, je obalený plátnom, aby sa zvýšila jeho ochrana. 

Výplň lôžka
1 200g/m2 prírodných kokosových vlákien prekrýva 1 200g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny. Potiahnuté vami zvolenou látkou tej najjemnejšej kvality z kolekcie Vi-Spring. Ručne zdobené vlnenými gombíkmi.

*Vypočítané na základe rozmeru 150cm x 200cm

regal superb-mattress-cross

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.