Sublime Superb

Kategória: Nezname
 sublime superb-undressed-bg

Rada Sovereign

Pružiny matraca

Pružiny s hrúbkou 1,32 mm, priemer 51 mm všité do jednotlivých plátených taštičiek a ručne formované do tvaru včelieho plástu. Zhotovený z dvoch vrstiev pružín. ± 840 pružín/m2

Bočná strana matraca

23 cm vysoký matrac so štyrmi vrstvami ručného bočného šitia. Osem horizontálnych úchytov od veľkosti King Size a vyššie. Vetracie otvory po všetkých stranách. Hrany rohov sú vyplnené kokosovým vláknom a vlnou, sú ručne oblemované.

Výplň matraca

Britská ovčia vlna, 1525g/m2 ručne česané konské vlasy zmiešané s pravou ovčou vlnou zo Shetlandských ostrovov, hodvábom a mohérom, vrstva husto tkanej nepriepustnej bavlnenej látky. Vrstva 1200g/m2 zmesi pravej ovčej vlny a bavlny zo Shetlandských ostrovov. Potiahnuté najjemnejšou látkou belgickej kvality podľa vášho výberu z kolekcie spoločnosti Vi-Spring. Ručne zdobené vlnenými gombíkmi.

Konštrukcia lôžka

Lôžko sa skladá z 1344* ručne ukladaných pružín umiestnených v plátených taštičkách. Pružiny sú vsadené do rámu z masívneho dreva. Rám je vytvorený pomocou skrutiek a lepidla, je obalený izolačnou vatou a plátnom, aby sa tak zvýšila jeho ochrana.

Výplň lôžka

1 200g/m2 prírodných kokosových vlákien prekrýva 1 200g/m2 zmesi britskej ovčej vlny a bavlny. Potiahnuté vami zvolenou látkou tej najjemnejšej kvality z kolekcie Vi-Spring. Ručne zdobené vlnenými gombíkmi.

*Vypočítané na základe rozmeru 150cm x 200cm

5712 sublime-superb-mattress-base-core

Používame cookies aby sme pre vás zabezpečili ten najlepší zážitok z našich webových stránok. Ak budete pokračovať v používaní tejto stránky budeme predpokladať, že ste s ňou spokojní.