Detail

Kategória: Nezname
Screen Shot 2013-09-13 at 11.32.22 AM

Srdce postelí Vi-Spring

Luxusné materiály, zručnosť remeselníkov, a celé storočie výskumu a vývoja. To všetko stojí za jedinečnou posteľou Vi-Spring.

Škandinávsky smrek, ktorý ponúka základnú stabilitu, pravdivosť línií a jedinečnosť vlákien, formuje unikátny drevenný posteľný trám. 

Posteľ

Kokosové vlákno alebo koňské vlasy tvoria
podstatnú časť podložky matracov, ktoré sú
ďalej plnené Britskou vlnou pre najvyšší komfort
a jedinečné pohodlie. Na výber je buď jedno alebo dvojvrstvový pružinový systém, ktorý zabezpečuje rovnovážne pohodlie celého matracu a následne aj
postele, a tak poskytuje potrebnú oporu.
Každá jedna pužina je individuálne zabalená do bavlnených vrecúšok a tak vytvára a udržuje pružnosť matracu pri každom kontakte s váhou tela. Všetky matrace sú ručne vyrábané, pružiny sú jednotlivo balené a ukladané pre zábezpeku jedinečnosti a funkčnosti matracov Vi-Spring.

Jedinečné prírodné vlákna

Jedinečné prírodné materiály sú skutočne elastické, reagujúce a jemné. Pravá vlna zo Shetlandských ostrovov, britská ovčia vlna, konské vlasy, kašmír, mohér, bambus a hodváb sú odborne zmiešané. Tieto prírodné materiály prirodzene regulujú teplotu. odpudzujú alergény a umožňujú prirodzené prúdenie vzduchu v matraci, čo zaručuje skvelý komfort.